منوی فست فود گپ

Fast Food

منوی فست فود گپ

اینجا تا هر وقت که میخواهید گپ بزنید

می‌توانید مناسبت‌های مختلف را در مجموعه بی‌نظیر گپ جشن بگیرید. نهایت تلاش ما این است که خاطره‌ای شیرین، به یادماندنی و متفاوت را برای شما و همراهان‌تان رقم بزنیم. کافی است تصمیم بگیرید؛ برنامه‌ریزی مراسم را ما برایتان انجام می‌دهیم.

البته این تنها شما نیستید که ما را در شادی خود سهیم می‌کنید. ما هم تلاش داریم شما را شاد ببینیم. به همین دلیل هر از چند گاهی به پاس قدردانی از همراهی شما با مجموعه، مراسمی تدارک می‌بینیم تا در کنار یکدیگر لحظات به یادماندنی را مرور کنیم. برای آن که هیچ برنامه‌ ویژه‌ای را در مجموعه گپ از دست ندهید، آدرس ایمیل خود را ثبت کنید تا در فهرست مدعوین ویژه ما جای بگیرید.

با این که منوی رستوران گپ، همان چیزی است که در صنعت غذایی به آن فست فود می‌گویند اما اینجا با سایر رستوران‌های مشابه که غذاهای سریع سرو می‌کنند یک تفاوت بزرگ دارد. قرار نیست در این رستوران همه چیز «فست» باشد. غذا، سریع حاضر شده و گرم هم سرو می‌شود. با این حال، بر خلاف فست فودهای دیگر نیازی نیست غذا هم سریع خورده شود. بر عکس، تمام تلاش بر این بوده که محیطی فراهم شود تا مشتریان رستوران با خیالی آسوده، ساعت‌ها بنشینند و از خوردن غذای سریع‌شان در نهایت آرامش لذت ببرند. همان‌طور که از نامش هم پیداست، در رستوران گپ می‌شود در میان هیاهوی زندگی شهری، با فراغ بال از غذا خوردن لذت برد و نگران کمبود وقت هم نبود.